projekty


inspirace


volná tvorba


o nás


oye-atelier.cz


+420 721 490 087


Ano, i my jdeme do toho a zakládáme blog.

Chceme s vámi sdílet vše, na čem pracujeme, co nás zajímá, co se nám právě honí hlavou. Myslíme si, že je to ideální způsob, jak se podělit o vše krásné, co život přináší. Architektura je součástí života nás všech a Vy i Vaše projekty jsou inspirací pro psaní těchto článků.

A kdo vlastně jsme?

OYE ateliér byl založen v roce 2015 dvěma kamarádkami, které mají společného možná víc, než e na první pohled může zdát.
Obě pocházíme z Plzně, sdílíme lásku k volejbalu, máme společné přátele a teď i společné cíle.

¡OYE! pochází ze španělštiny, znamená ,,Hej, poslouchej!“ a asociuje reakci: ,,Podívej, to mě baví!“.
Víme, že pracovat v týmu znamená dělat svoji práci poctivě, nepodvádět, nelhat a nešetřit se. Vždy musíme podat 100% výkon, protože za nás práci neudělá nikdo jiný. Můžeme za výsledky vždy stát a být na ně pyšné.
Rády spolupracujeme, protože věříme, že diskuze a kritika jsou obrovskou motivací, zdrojem energie pro samostatně prováděné úkoly. Věříme, že diskuze posouvá každý projekt kupředu.
Navrhujeme interiérové a dispoziční úpravy bytových i nebytových prostor.
Specializujeme se na návrh prodejen, kanceláří, showroomů, výstavních stánků, výloh.
Zajišťujeme kompletní dodávku od návrhu studie po realizaci interiéru.
Snažíme se do každého projektu vnést příběh a zajistit přímý kontakt s myšlenkou majitele či kvalitním produktem.

Věříme, že v dnešní době, pokud zákazník nenakupuje na e-shopu, hledá sociální kontakt v příjemném a přátelském prostředí.

Architektura je prostor, který nás obklopuje a utváří. Architektura je pro nás životním posláním, je to povolání k odpovědnému přístupu k okolí a k dlouhodobé a vytrvalé snaze o zlepšení životního i pracovního prostředí.

Je fantastické dát si espresso v kavárně, na které jste spolupracovali. Poslouchat příběhy, které se v prostoru odehrály. Je fantastické tvořit střípky světa.

Sledujte náš blog, vyjádří lépe, co chceme sdělit!
Katka a Šárka

 

2015 Architektonický atelier Oye